Zakończenie warsztatów komputerowych .

Strona główna » Aktualności » Zakończenie warsztatów komputerowych .

17 marca 2017r. w Pracowni Internetowej Orange odbyło się uroczyste zakończenie warsztatów komputerowych dla osób 50+.Zajęcia te odbywały się w ramach programu Polska Cyfrowa Równych Szans. Jest to program, którego głównym celem jest przybliżenie korzyści płynących z umiejętności poruszania się w internecie ludziom po pięćdziesiątym roku życia realizowana przez Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji oraz Stowarzyszenie Miasta w Internecie. W trakcie zajęć uczestnicy poznają podstawową obsługę komputera i internetu, zyskują wiedzę na temat podstawowych programów służących, np. do tworzenia tekstu, odtwarzania filmów czy plików muzycznych, a także zapoznają się z zasadami działania Internetu.Zajęcia prowadzone są przez certyfikowaną Latarniczkę Polski Cyfrowej .Warsztaty te są bezpłatne.Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji warsztatów komputerowych dla osób po pięćdziesiątym roku życia.
Zapisów można dokonywać w sekratariacie Miejskiego Ośrodka Kultury lub pod numerem telefonu 503-023-460.

data dodania: 2017-03-17 16:35:23

• dsc_06341407