PORĘBSKIE FASCYNACJE MUZYCZNE

Strona główna » Aktualności » PORĘBSKIE FASCYNACJE MUZYCZNE

8 września odbył się VI Jesienny Koncert w Cieniu Wieży Gichtowej zatytułowany „Porębskie fascynacje muzyczne”, w którym uczestniczyli również zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych miast z Węgier i Ukrainy.
Przed koncertem burmistrz miasta Ryszard Spyra i dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury Karolina Ostrowska złożyli podziękowania i wręczyli kwiaty Ewie Olszańskiej-Rok za dotychczasową działalność kulturalną w Porębie.
Podczas koncertu wystąpiły zespoły wokalne „Muzo Skrzaty”, „Sweet Voices”, „Złota Jesień bis”, a także Karol Hadrych, Aleksandra Płóciennik, Kacper Maj i Ewa Olszańska-Rok. Nie lada atrakcją był motocykl, który pan Jan Klarecki, mieszkaniec Poręby, samodzielnie skonstruował.

data dodania: 2017-09-13 11:32:01