Udział w Festiwalu Naukowym E(x)plory w Gdyni.

Strona główna » Aktualności » Udział w Festiwalu Naukowym E(x)plory w Gdyni.

19 października zwycięzcy konkursu Intel Make Tomorrow Mateusz Borówka i Artur Łaskawiec wraz z trenerką Martą Wcisło z Pracowni Internetowej Orange w Porębie uczestniczyli w Festiwalu Naukowym E(x)plory w Gdyni. Laureaci podczas pobytu wzięli udział w licznych wykładach naukowych, mogli przyjrzeć się projektom innych naukowców oraz uczestniczyli w Gali wręczenia Nagród Laureatom Konkursu Naukowego E(x)plory. Największą atrakcją było spotkanie z Kajetanem  Kajetanowiczem, trzykrotnym mistrzem rajdowym Europy oraz pokaz Geniuszy  IT. Podczas festiwalu  nasi laureaci zaprezentowali  swój  projekt dla szerszego grona publiczności, udzielili wywiadu, zwiedzili Gdańsk  oraz Europejskie Centrum Solidarności. Udział młodych osób z naszego miasta w projekcie to przede wszystkim inspiracja do tworzenia nowych projektów i możliwość rozwijania się w tej dziedzinie.

data dodania: 2017-11-02 11:59:33