Zapraszamy na spotkania!

Strona główna » Aktualności » Zapraszamy na spotkania!

Szpital Powiatowy w Zawierciu realizuje projekt pn. „Skuteczna profilaktyka raka szyjki macicy szansą na życie”, który jest kierowany do kobiet – mieszkanek powiatu zawierciańskiego. W pierwszym etapie Szpital w ramach projektu organizuje spotkania informacyjno – edukacyjne nt. profilaktyki raka szyjki macicy, następnie zaś będzie świadczył badania przesiewowe (cytologia). Osoby zainteresowane zapraszamy na spotkania, które odbędą się w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie w dniach:

- 17 stycznia 2018 godz. 16.00
- 21 lutego 2018 godz. 16.00.

data dodania: 2018-01-04 12:19:40