AKCJA SZAFING RUSZA PONOWNIE W MOK!

Strona główna » Aktualności » AKCJA SZAFING RUSZA PONOWNIE W MOK!

Wiosenne porządki? Jak najbardziej. Nic nie wyrzucaj! Przynieś, wymień, sprzedaj! Po raz trzeci Miejski Ośrodek Kultury zaprasza do udziału w szafingu czyli kiermaszu rzeczy używanych. Osoby chętne do sprzedaży swoich ubrań prosimy o wcześniejszą rezerwację stoisk. Atrakcją będą  bezpłatne porady kosmetyczne i stylistyczne w wykonaniu makijażystki „Kate Up Make Up Studio” oraz stylistki fryzur „New Style” w godzinach  10.00 -13.00. Szczegóły i zapisy pod numerami telefonów 517 905 774 oraz 662 195 309.

data dodania: 2018-03-06 12:11:34