Uroczyste zakończenie warsztatów z programowania.

Strona główna » Aktualności » Uroczyste zakończenie warsztatów z programowania.

28 lutego w sali konferencyjnej Miejskiego Ośrodka Kultury odbyło się uroczyste zakończenie warsztatów z programowania z robotami mBot. W trakcie uroczystości uczestnikom warsztatów wręczono pamiątkowe dyplomy. Warsztaty te były finansowane i realizowane w ramach projektu Pracownie Orange. Cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.  Zajęcia odbywały się od 1 grudnia 2017 r. do 26 lutego 2018 r.
W trakcie warsztatów dzieci poznały budowę robotów, konstruowały je ,poznały podstawy programowania w środowisku mBlock oraz eksperymentowały z czujnikami odległości oraz linii. Dziękujemy Fundacji Orange za możliwość wzięcia udziału w tym projekcie edukacyjnym.

data dodania: 2018-03-06 13:02:47