Ptasie tarapaty w Dniu Kobiet!

Strona główna » Aktualności » Ptasie tarapaty w Dniu Kobiet!

Czasem niedoceniane, ale zawsze potrzebne. Kobiety obchodziły swoje święto! W Porębie w sposób wyjątkowy. Zobaczcie, co na nie czekało. 8 marca, sala widowiskowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. To tu obchodzono tegoroczny Dzień Kobiet, pod honorowym patronatem Burmistrza miasta Ryszarda Spyry. Były pięknie życzenia, kwiaty i niespodzianka artystyczna. W pierwszej części imprezy porębianki miały okazję obejrzeć przedstawienie pod tytułem „Ptasie tarapaty”. Wersję dla dorosłych spektaklu przygotowali aktorzy amatorskiego zespołu teatralnego „Na przekór” działającego przy Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie. Paniom przedstawienie bardzo przypadło do gustu. Ludzkie przywary i namiętności przeżywały w nim zwierzęta. I szybko okazało się, że ptasie życie w lesie, to nic innego jak ludzkie życie na ziemskiej planecie. W przedstawieniu według scenariusza i reżyserii Doroty Zieleniec wystąpili: Edyta Szwed, Andrzej Szwed, Tatiana Cieślik, Bronisław Grenda, Wiesława Aleksiewicz, Helena Grabowska, Elwira Wnuk, Krystyna Rauk i Maryla Sperka.
Na zakończenie odbył się koncert zespołu „Retro” pod kierunkiem Haliny Stępień.

data dodania: 2018-03-12 08:24:01