30 finał WOŚP w Porębie!

30 stycznia 2022 roku odbył się 30 finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Porębie! ????

W wyjątkowych okolicznościach, z zachowaniem reżimu sanitarnego, zbieraliśmy pieniądze dla zapewnienia najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

Pomimo trudnych warunków spowodowanych pandemią uzbieraliśmy aż 22 068,68zł ❗❗❗❤

Sposobów na wsparcie naszego 30 finału było kilka: licytacje na portalu allegro.pl, loteria fantowa przy wejściu do budynku Miejskiego Ośrodka Kultury, puszki stacjonarne w sklepach na terenie naszego miasta, kwesta wolontariuszy oraz eSkarbonka. Wszystkie informacje na temat finału, licytacje i koncerty w formie online umieszczane były na portalu społecznościowym @wosp.poreba.

Pragniemy ogromnie podziękować wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację finału, przekazali przedmioty na licytację, jak również tym, którzy w niej uczestniczyli i bardzo hojnie wsparli nasz porębski finał.
Artystycznie uświetnili nasz finał: grupa taneczna Dance Revolution, Projekt HAOS, Koło Gospodyń Wiejskich „Niwczanki”, Oliwia Migoń, Stowarzyszenie Studio Art, Ryszard Mizera, Porębskie Ognisko Muzyczne, Przedszkole Miejskie nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie, Szkoła Podstawowa nr 1 im. Wojska Polskiego w Porębie, Szkoła Podstawowa nr 2 im. Jana Pawła II w Porębie, Zuzia Turek, Ola Wolska – Mazur oraz Izabela Grzyb. Co tu dużo mówić, zobaczcie sami!
Ogromne podziękowania dla prowadzących Barbary Wcisło, Kamila Janikowskiego, Fletki – Oliwii Migoń oraz Pędzelka – Katarzyny Migoń – Kasperlik! Zdjęcia, udźwiękowienie, montaż i grafika to dzieło niezawodnego Mateusza Noszczyka, technika estradowego z Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.

Szczególne podziękowania należą się naszym wspaniałym wolontariuszom, którzy w dniu finału kwestowali na terenie miasta Poręba, Młodzieżowej Radzie Miasta która zajęła się organizacją loterii oraz OSP Niwki za super jeżdżącą reklamę! ❤

Wynik nie byłby taki wysoki, gdyby nie nasi darczyńcy którzy wsparli nas przedmiotami na licytacje oraz na nagrody główne w loterii! Wśród nich są:
❣️Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra
❣️Skarbnik Miasta Poręba Joanna Mucha
❣️Klub Radnych “Jedność i Przyszłość”
❣️Klub Radnych “Pozytywna Inicjatywa”
❣️Radny Rady Miasta Poręba Jarosław Machura
❣️Radny Powiatowy oraz Przedstawiciel Stowarzyszenia Studio Art w Porębie Karol Hadrych
❣️Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Inwalidów “NESTOR” w Porębie
❣️Firma Electrolux Poland – Siewierz
❣️Aleks Rydzy
❣️“Bajkoland” Świat Animacji – Aleksandra Wolska
❣️Katarzyna Korpok Salon kosmetyczny „Sekret”
❣️Marlena Szmal Salon Fryzjerski Marlena
❣️Sklep Zielarsko Medyczno Kosmetyczny Joanna Czerska
❣️Studio Camilla – Lashes & Nails Kamila Wolska
❣️Ryszard Mizera
❣️Park Wodny Jura
❣️Ilo.czyn. Handmade. Ilona Gąska
❣️Squash Centrum Łazy
❣️Natalia Minge Make up
❣️Mariusz Kasprzak
❣️Edyta Stolarczyk – Sowa
❣️Pizzeria Soprano Zawiercie
❣️Marek Wystrychowski
❣️Katarzyna Szatkowska
❣️Tomasz Sałaciński

DZIĘKUJEMY! ❤
Sztab #2271 Poręba: Marek Wystrychowski, Joanna Kuban, Marlena Mainka, Marta Wcisło oraz Katarzyna Parla. Widzimy się za rok, SIEMA! ????

LUT