„Magiczny Czas” – Wyjątkowy Wieczór Muzyczny!

Najpiękniejsze kolędy i piosenki świąteczne wybrzmiały w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie!
Przepiękna zimowa sceneria, niezwykła dekoracja, zapachy ciast świątecznych spotęgowały magiczną atmosferę koncertu, który odbył się 18 grudnia w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie.
Koncertowi towarzyszyła niepowtarzalna muzyczna atmosfera. Wyjątkowy wieczór rozpoczęły dziecięco-młodzieżowe zespoły wokalne: „ART KIDS” oraz „INSPIRIO”, a zaraz po ich doskonałym występie burmistrz Ryszard Spyra, skarbnik Joanna Mucha oraz konferansjer koncertu Agata Biesiadecka częstowali świątecznymi smakołykami licznie zgromadzoną publiczność.
Zespół E-MOTION TRIO w składzie: Anna Kalińska, Arkadiusz Kaliński, Sławomir Pielech przygotował prawdziwą ucztę dla ucha i ducha. Poza tradycyjnymi kolędami muzycy zagrali standardy takie jak: White Christmas, Jingle Bells. Publiczność nie zawiodła muzyków i chętnie włączyła się do wspólnego kolędowania, a na koniec koncertu nagrodziła wykonawców gromkimi brawami.
Po zakończeniu koncertu burmistrz Ryszard Spyra, skarbnik Joanna Mucha oraz dyrektor MOK i MBP Karol Hadrych podziękowali wszystkim wykonawcom za stworzenie niezwykłej atmosfery świątecznej, profesjonalne prezentacje muzyczne oraz doskonały kontakt z publicznością. Najmłodsi wykonawcy otrzymali słodkie upominki, a dla zaproszeni goście przepiękne róże. Burmistrz miasta w szczególny sposób podziękował Pani Beacie Orłowskiej, która po raz kolejny przygotowała wystawę „Kobiety Miasta Poręba”. Podczas grudniowej sesji fotograficznej zostały uwiecznione Panie – Joanna Kowalska, Joanna Otręba, Paulina Kopryś, jak również dziewczynki z Przedszkola nr 1 im. Misia Uszatka w Porębie – Hanna Drząszcz, Maria Sikora, Weronika Matyja.
Na zakończenie na wszystkich uczestników czekał świąteczny poczęstunek.

GRU