
mokporeba.pl
PORĘBA otwiera SKLEP Z FACETAMI!!!
9
lip
2025
Więcej
Przejdź do menu głównego.
Przejdź do treści.
Przejdź do wyszukiwarki.
Uruchom wysoki kontrast.
Uruchom wersję tekstową.
Skróty klawiszowe:
Strona wykorzystuje pliki cookies.
Dowiedz się więcej...
Wysoki kontrast.
Wysoki kontrast.
Oficjalna strona internetowa Miejskiego Ośrodka Kultury w Porębie. Strona wyposażona w automatycznego lektora treści. Usługa lektora dostępna jest z poziomu poszczególnych podstron.
W dniu 20 maja w Miejskim Ośrodku Kultury w Porębie odbyła się II edycja Teatralnej Sceny Młodych – wydarzenie, które po raz kolejny zgromadziło młodych pasjonatów sztuki teatralnej i pokazało, jak wiele mogą zdziałać dobre relacje i współpraca między instytucjami kultury.
Podczas spotkania na scenie zaprezentowały się dwie niezwykle utalentowane grupy:
Grupa Widzialni z Poręby wystąpiła ze spektaklem „Koralina i tajemnicze drzwi”, przenosząc widzów do świata wyobraźni i emocji.
Zespół Widzimisie z Łaz oczarował publiczność humorystyczną i pełną fantazji „Bajką o stu królach Lulach”.
Scenariusz i reżyseria: Dorota Zieleniec. Wyrażamy wielkie wyrazy uznania dla Pani Doroty za zaangażowanie, pasję i współpracę.
Wśród zaproszonych gości znaleźli się:
Burmistrz Poręby Ryszard Spyra
Wiceprzewodniczący Rady Miasta Krzysztof Hamerlik
Skarbnik Miasta Joanna Mucha
Dyrektor MOK w Łazach Grzegorz Piłka
Wydarzenie było nie tylko świętem młodego teatru, ale również dowodem na doskonałą współpracę między Miejskimi Ośrodkami Kultury w Porębie i Łazach, którzy wspólnie tworzą przestrzeń do rozwoju młodych talentów i integracji środowisk artystycznych.
Dziękujemy publiczności za gorące przyjęcie młodych aktorów.
Relacja video: https://www.youtube.com/live/uVd4N7AFT9k
LokalniKulturalni
Dane
Miejski Ośrodek Kultury w Porębie
42-480 Poręba
ul. Mickiewicza 2
woj. śląskie
Wyszukiwarka
Twoja przeglądarka internetowa, bądź system operacyjny, nie wspierają lektora w polskiej wersji językowej.