PORĘBA powiatową stolicą tańca nowoczesnego!

4 listopada w MOK w Porębie odbył się event taneczny "Roztańczony Powiat Zawierciański - Aktywność, Edukacja, Integracja".

Sala wypełniła się do ostatniego miejsca, nie zabrakło sportowych emocji, wspaniałej atmosfery i pięknej integracji dzieci i młodzieży.

Mega dynamiczne pokazy tańca zaprezentowali:
Przedszkole im. Misia Uszatka nr 1 w Porębie (instruktor: Kinga Sowa)
Przedszkole Prywatne „Bajkowa Kraina” w Przyłubsku (instruktorzy: Klaudia Galas, Natalia Opiłka)
Zespół tańca nowoczesnego z MOK w Łazach – grupa młodsza i grupa starsza (instruktor: Ewelina Węglarczyk)
Zespół tańca nowoczesnego z MOK w Porębie – grupa młodsza i grupa starsza (instruktor: Agata Mucha)
Zespół tańca nowoczesnego z MGOKiS w Ogrodzieńcu – grupa młodsza i grupa starsza (instruktor: Ewelina Węglarczyk)
Prezentacja solo - Kalina Pustułka i Helena Biedul z MGBP w Pilicy (instruktor: Katarzyna Gałązka - Biedul)
Zespół tańca nowoczesnego ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. JP II w Porębie (instruktor: Agnieszka Wierzbińska)
Zespół tańca nowoczesnego „NADZIEJA” z MGOKIS w Szczekocinach (instruktorzy: Bernadetta Nowak, Oleksii Tlustenko)
Zespół tańca nowoczesnego „BLACK STARS” z MGOKIS w Żarnowcu (instruktor: Aleksandra Kastek)
Zespół tańca nowoczesnego „DANCE REVOLUTION” z MOK w Porębie (instruktorki: Agata Mucha, Emilia Mucha)

Pamiątkowe medale, dyplomy, podziękowania i puchary wręczyli: Burmistrz Miasta Poręba Ryszard Spyra, Przewodnicząca Rady Miasta Poręba Elżbieta Kołodziej, Skarbnik Miasta Poręba Joanna Mucha.

Podziękowania dla Partnerów Medialnych: Lokalni Kulturalni, Zawiercie365.pl

Event prowadzili: Robert Bijak - lokalny animator sportu oraz Karol Hadrych.

foto: Dobrosława Smugorzewska, oraz zawiercie365.pl

Event zrealizowany w ramach programu MIKROGRANTY SPORTOWE, na które Stowarzyszenie Studio ART przy współpracy z MOK w Porębie pozyskało dotację w wysokości 15.000,00 zł.

LIS