ŚWIĘTY MIKOŁAJ W MIEJSKIM OŚRDOKU KULTURY!

Wydarzenie rozpoczęła gala wręczenia nagród w ramach konkursu fotograficznego "Poręba w czterech porach roku", którego inicjatorem był Klub Radnych "Jedność i Przyszłość". Sponsorem niezwykle atrakcyjnych nagród w konkursie była Gmina Poręba oraz Jurassic Photo Team.
Komisja w składzie: Karol Hadrych - Dyrektor MOK i MBP w Porębie, Sławomir Smoleń - fotograf, Elżbieta Kołodziej - Przewodnicząca Rady Miasta Poręba, Tomasz Turek - Prezes Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Porębie oraz Barbara Gola - Radna Rady Miasta Poręba wyłonili Laureatów w poszczególnych kategoriach:
- "Wiosna w Porębie" - Mateusz Bergier
- "Lato w Porębie" - Hanna Kot
- "Jesień w Porębie" - Amelia Zatońska
- "Zima w Porębie" - Adam Górecki
Laureaci konkursu otrzymali karty podarunkowe o wartości 2000 zł każda do sklepu fotograficznego "CEWE Fotojocker".
Nagrodę GRAND PRIX ufundowaną przez Jurassic Photo Team - prestiżowe warsztaty fotograficzne, otrzymała Julia Bliżycka.
20 osób wyróżnionych w konkursie otrzymało karty podarunkowe do sklepu "CEWE Fotojocker" o wartości 100zł każda: Lena Turlej, Nela Drabek, Maciej Jędruszek, Kajetan Góral, Nina Korzekwa, Agata Mucha, Sebastian Bartela, Natalia Brzezinka, Tomasz Koprys, Melania Drabek, Jakub Mikoś, Zuzanna Szlachta, Julia Czarnecka, Franciszek Miśta, Lena Skop, Julia Bajor, Natalia Kapral, Maksymilian Zawalski, Oliwia Mazur, Filip Kowalski.
Ogromne podziękowania dla Pana Przemysława Drabka, nauczyciela SP1, który koordynował konkurs.
Po wręczaniu nagród konkursowych odbył się niezwykły spektakl teatralny "Szelmostwa Lisa WItalisa", dziecięco-młodzieżowej grupy z MOK Poręba, w reżyserii Doroty Zieleniec. TO BYŁO PRZEPIĘKNE WIDOWISKO! Jesteśmy dumni, że mamy takie uzdolnione dzieci!
Po spektaklu prosto z koła podbiegunowego przyjechał do nas prawdziwy Święty Mikołaj i przy pomocy wspaniałych śnieżynek wręczył dzieciom słodkie upominki.
Zapewnił, że na przyszły rok w grafiku ma już odnotowaną wizytę w MOK Poręba także... DO ZOBACZENIA!

GRU